Zapraszamy na „Warsztaty Renowacji Mebli” & „Warsztaty Malowania Mebli”

trzy formuły zajęć:

  • renowacja mebli – weekendowe sobotnio-niedzielne w godz.9.00-15.00 (koszt 650zł/os.)
  • renowacja mebli – zajęcia popołudniowe w tygodniu (cztery popołudnia) w godz.17.00-20.00 (koszt 650zł/os)
  • malowanie&stylizacja mebli – sobotnie jednodniowe Warsztaty Malowania Mebli w godz. 9.00-15.00 (koszt 250zł/os.)
  • nauka tradycyjnego politurowania – zajęcia popołudniowe w tygodniu (od poniedziałku do piątku włącznie) w godz.17.30-20.00 (koszt 500zł)/os.)

 

W czasie Warsztatów każdy sam będzie mógł się zagłębić w tajniki renowacji wiekowych sprzętów pracując na własnym, przyniesionym ze sobą niewielkim mebelku typu krzesło, fotelik, stolik, szafeczka, półka itp. Na zajęciach ćwiczymy różne techniki: czyszczenie/politurowanie/malowanie/bejcowanie /przecieranie /woskowanie, wszystko w zależności od stanu zachowania przyniesionego mebla i możliwości jego wykończenia (musimy pamiętać, że nie każdy mebelek jesteśmy w stanie odnowić w czasie jednych Warsztatów – czasem wymaga on większego nakładu czasu i pracy).

Zapewniamy wszystkie podstawowe i niezbędne materiały oraz narzędzia do klasycznej renowacji: papiery ścierne, skrobaki, cykliny, szpachle, bejce, woski, politurę, farby (+rękawiczki&fartuchy) itp. Na zajęciach nie zajmujemy się tapicerowaniem mebli. W warsztatach uczestniczy 8-10 osób. Zajęcia prowadzą dwie/trzy osoby.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane renowacją mebli, bez względu na wiek czy wcześniejsze doświadczenie przy pracy z drewnem:)

***

Grafik warsztatów  2020’

 18-19 LIPCA- zajęcia weekendowe z klasycznej renowacji mebli

***

Do udziału w Warsztatach zapraszamy również firmy i korporacje – oferujemy kilkugodzinne zajęcia i szkolenia z zakresu renowacji mebli i produktów do drewna.

Współpracujemy z takimi firmami jak: Leroy Merlin, Starwax.

IMG_0013

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz