Serwantki / Witryny

IMG_5330

Witrynka neoklasycystyczna

Witrynka neoklasycystyczna z pocz.XXw., okleina mahoń, oryginalne szybki z fazą i mosiężne okucia. Możliwość dokupienia do kompletu pary słupków.  

  Więcej ...
IMG_5321

Para słupków neoklasycystycznych

Para słupków neoklasycystycznych z pocz.XXw., okleina mahoń, oryginalne szybki z fazą i mosiężne okucia. Meble w dobrym stanie zachowania. Możliwość dokupienia do kompletu witrynki

  Więcej ...
IMG_5319

Witryna w stylu Art Deco

Witryna w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., dwukondygnacyjna, fornirowana wzorzystym orzechem (konstrukcja sosna), szyby suwane. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (przed renowacją).  

  Więcej ...
IMG_5296

Kątnik Biedermeier / SPRZEDANE

Kątnik w stylu Biedermeier z poł.XIXw., okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel w dobrym stanie zachowania (przed renowacją)

  Więcej ...
SONY DSC

Nadstawka z okresu międzywojnia

Nadstawka kredensu z okresu międzywojennego, konstrukcja  jesion i sosna. Mebel po renowacji stolarskiej, drewno bielone, malowane i woskowane.

  Więcej ...
SONY DSC

Szafka słupek z lat międzywojennych

Szafka słupek z lat 20-tych XXw., jednodrzwiowa, z oryginalnie zachowanymi szlifowanymi szybkami. Konstrukcja drewno sosnowe i dębowe, okleina dębowa. Słupek po pełnej renowacji stolarskiej, drewno wykończone farbami i woskiem z efektem przecierki, wnętrze bejcowane i woskowane.

  Więcej ...
118_s126

Witryna w stylu secesyjnym

Witryna w stylu secesyjnym z początku XXw, okleina mahoń, konstrukcja mahoń&sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – stabilny, bez drewnojadów – szyby fazowane, mosiężne zdobienia kompletne, oryginalny komplet okuć, brak jednego elementu drewnianego w prawych drzwiach. Ogólny stan zachowania dobry.

  Więcej ...
SONY DSC

Witrynka z lat 60/70-tych XXw.

Witrynka z lat 60/70-tych XXw. (Polska), okleina orzech, konstrukcja sosna. Od frontu suwane szkło. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, drewno wykończone politurą szelakową.

  Więcej ...
SONY DSC

Serwantka w stylu Ludwik Filip

Oryginalna serwantka w stylu Ludwik Filip z końca XIXw., przeszklona z trzech stron, okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – kompletny, stabilny, bez drewnojadów.

  Więcej ...
SONY DSC

Witryna-kredensik w stylu Ludwik Filip

Oryginalna witrynka w stylu Ludwik Filip z poł. XIXw., okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel dwukondygnacyjny – dół w formie dwudrzwiowej szafki z szufladą,, góra przeszklona para drzwiczek. Oryginalny stan zachowania – mebel przed renowacją.

  Więcej ...
SONY DSC

Serwantka Art Deco / SPRZEDANA

Serwantka w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., okleina orzech (środek mahoń). Mebel po pełnej renowacji, drewno wykończone politurą szelakową.

  Więcej ...
SONY DSC

Nadstawka bufetu w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw / SPRZEDANA

Nadstawka bufetu w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw   do samodzielnego powieszenia lub postawienia   okleina orzech, konstrukcja sosna.   Mebel dobrym stanie zachowania – kompletny, stabilny, szyby boczne oryginalne, gięte. Pełna renowacja nadstawki przeprowadzana była parę lat temu.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564

Cała ekipa pracuje :)

Posted by Galeria Sztuki Stara Praga on 23 marca 2015