Serwantki / Witryny

IMG_5330

Witrynka neoklasycystyczna

Witrynka neoklasycystyczna z pocz.XXw., okleina mahoń, oryginalne szybki z fazą i mosiężne okucia. Możliwość dokupienia do kompletu pary słupków.  

  Więcej ...
IMG_5321

Para słupków neoklasycystycznych

Para słupków neoklasycystycznych z pocz.XXw., okleina mahoń, oryginalne szybki z fazą i mosiężne okucia. Meble w dobrym stanie zachowania. Możliwość dokupienia do kompletu witrynki

  Więcej ...
IMG_5319

Witryna w stylu Art Deco

Witryna w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., dwukondygnacyjna, fornirowana wzorzystym orzechem (konstrukcja sosna), szyby suwane. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (przed renowacją).  

  Więcej ...

Kątnik Biedermeier

Kątnik w stylu Biedermeier z poł.XIXw., okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel w dobrym stanie zachowania (przed renowacją)Kątnik w stylu Biedermeier, połowa XIXw., okleina mahoń piramida, stan przed renowacją. Wymiary: szer. 90cm, gł. 50cm, wys. 147,5cm.

  Więcej ...
SONY DSC

Nadstawka z okresu międzywojnia

Nadstawka kredensu z okresu międzywojennego, konstrukcja  jesion i sosna. Mebel po renowacji stolarskiej, drewno bielone, malowane i woskowane.

  Więcej ...
118_s126

Witryna w stylu secesyjnym

Witryna w stylu secesyjnym z początku XXw, okleina mahoń, konstrukcja mahoń&sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – stabilny, bez drewnojadów – szyby fazowane, mosiężne zdobienia kompletne, oryginalny komplet okuć, brak jednego elementu drewnianego w prawych drzwiach. Ogólny stan zachowania dobry.

  Więcej ...
SONY DSC

Witryna-kredensik w stylu Ludwik Filip

Oryginalna witrynka w stylu Ludwik Filip z poł. XIXw., okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel dwukondygnacyjny – dół w formie dwudrzwiowej szafki z szufladą,, góra przeszklona para drzwiczek. Oryginalny stan zachowania – mebel przed renowacją.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564

Cała ekipa pracuje :)

Posted by Galeria Sztuki Stara Praga on 23 marca 2015