Szafki / Toaletki

image

Szafeczka nocna

Szafeczka nocna z lat 20-tych XXw., drewno i okleina dąb (konstrukcja sosna), oryginalny stan zachowania.

  Więcej ...
image

Toaletka dębowa /SPRZEDNA

Toaletka dębowa z lat 20-tych XXw., w oryginalnym stanie zachowania – kompletna, stabilna, z oryginalnym, szlifowanym lustrem, bez śladów po drewnojadach. Do toaletki możliwość dokupienia dębowego fotelika widocznego na zdjęciach – cena 500zł.

  Więcej ...
SONY DSC

Szafka w stylu Art Deco / SPRZEDANA

Szafka w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., okleinowana bardzo wzorzystym i dekoracyjnym orzechem. Oryginalnie mebel służył jako szafka na gramofon. Mebel po pełnej renowacji, drewno w całości wykończone politurą szelakową, okucia zachowane oryginalne.

  Więcej ...
SONY DSC

Szafka – pomocnik w stylu Secesji

Pomocnik w stylu Secesji z pocz. XXw., drewno dąb. Mebel po pełnej renowacji, wykończony politurą szelakową. 

  Więcej ...
SONY DSC

Szafka słupek z lat międzywojennych

Szafka słupek z lat 20-tych XXw., jednodrzwiowa, z oryginalnie zachowanymi szlifowanymi szybkami. Konstrukcja drewno sosnowe i dębowe, okleina dębowa. Słupek po pełnej renowacji stolarskiej, drewno wykończone farbami i woskiem z efektem przecierki, wnętrze bejcowane i woskowane.

  Więcej ...
SONY DSC

Szafka lata 70-te XXw. / SPRZEDANA

Stolik-szafka z okresu PRl-u (dokładnie z maja 1970r.) w okleinie orzechowej, nogi z drewna bukowego. Mebel po pełnej renowacji, wykończony w politurze szelakowej (nogi matowe w ciemno stalowym lakierze), okucia oryginalne.

  Więcej ...
SONY DSC

Toaletka klasycystyczna

Toaletka klasycystyczna z przeł.XIX/XXw., intarsjowana z oryginalnym szlifowanym lustrem i mosiężnymi okuciami. Mebel po pełnej renowacji, wykończony w politurze szelakowej.

  Więcej ...
image

Szafka – słupek Biedermeier (sprzedane)

Szafka – słupek w stylu Biedermeier z II poł. XIXw., okleina mahoń, konstrukcja brzoza. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, drewno wykończone politurą szelakową.

  Więcej ...
SONY DSC

Toaletka w stylu Art Deco

Projektowa toaletka w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., okleina mahoń, konstrukcja sosna/brzoza. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – przed renowacją.

  Więcej ...
SONY DSC

Szafka nocna z międzywojnia

Szafka nocna z lat 20/30-tych XXw. (Polska), drewno i okleina dąb, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej – drewno bielone i woskowane.

  Więcej ...
SONY DSC

Szafka w stylu Art Deco (SPRZEDANA)

Szafka w typie mebli Art Deco z lat 50/60-tych XXw., okleina orzech, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji, drewno wykończone politurą szelakową.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564

Cała ekipa pracuje :)

Posted by Galeria Sztuki Stara Praga on 23 marca 2015