Stoły / Stoliki / Konsole

IMG_5300

Stół rozsuwany dębowy

Stół owalny z lat 20-/30-tych XXw., rozsuwany, drewno i okleina dąb. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (przed renowacją), brak dwóch wkładów rozkładania i fragmentu bocznej cargi. Max długość po rozsunięciu 230cm.

  Więcej ...
image

Stół eklektyczny rozsuwany / SPRZEDANY

Stół eklektyczny z końca XIX wieku, lite drewno orzechowe, oryginalny bardzo dobry stan zachowania. Stół wzniesiony na sześciu ładnie toczonych nogach zapewniających blatom dobrą stabilność (na końcach oryginalne mosiężne rolki). Mebel niewielkich rozmiarów: 115cm x 94,5cm, ale z dużą możliwością rozsunięcia i powiększenia aż do ponad 3,5m (wszystkie oryginalne wkłady -5szt.- zachowane).

  Więcej ...
image

Stolik secesyjny

Stolik w stylu secesyjnym, lata 20-te XXw., okleina mahoń. Mebel po pełnej renowacji, wykończony politurą szelakową (brak oryginalnego krzyżaka w dolnej części nóg). Wymiary: 71cm x 50cm, wys.77,5cm.

  Więcej ...
image

Stolik neorenesansowy

Stolik neorenesansowy z lat 30-tych XXw., drewno dębowe intarsjowane (na blacie róża wiatrów). Mebel w dobrym stanie zachowania, kompletny, stabilny, bez śladów po drewnojadach, do ew odświeżenia.

  Więcej ...
image

Stół Halabala / SPRZEDANY

Stół wg projektu J.Halabala z lat 50-tych XXw., rozsuwany, konstrukcja drewno sosnowe fornirowane orzechem (oryginalny stan zachowania). Do stołu możliwość dokupienia krzeseł Halabala (zaprezentowane ze stołem na ostatnim zdjęciu)

  Więcej ...
image

Stół neorenesansowy / SPRZEDANY

Stół neorenesansowy, gabinetowy, z poczatku lat 20-tych XXw. Mebel w okleinie orzechowej, po kompleksowej renowacji, wykończony w całości naturalną politurą szelakową.

  Więcej ...
SONY DSC

Stolik w typie ludwikowskim

Stolik w typie ludwikowskim, wykonanie II poł. XXw., blat fornirowany z delikatną intarsją, nogi z drewna egzotycznego. Mebelek po pełnej renowacji – blat wykończony naturalnie politurą szelakową, podstawa malowana i woskowana z efektem przecierki.

  Więcej ...
SONY DSC

Stolik – konsola z pocz. XXw. / SPRZEDANE

Stolik – konsolka z pocz.XXw., konstrukcja drewno jesionowe (blat wykonany od nowa). Mebel po pełnej renowacji, bielony i woskowany z efektem przecierki.

  Więcej ...
SONY DSC

Stolik pod sprzęt rtv z lat 70-tych XXw.

Stolik pod sprzęt rtv z lat 70-tych XXw., produkcja polska, okleina orzechowa, nogi drewno bukowe. Stolik po pełnej renowacji, wykończony politurą szelakową.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół z lat 30/40-tych XXw. / SPRZEDANY

Stół kuchenny z lat 30/40-tych XXw., nogi drewno dębowe, blat i oskrzynia drewno sosnowe. Mebel po pełnej renowacji, drewno bielone i woskowane. Stół może pełnić funkcję biureczka.

  Więcej ...
SONY DSC

Szafka lata 70-te XXw. / SPRZEDANA

Stolik-szafka z okresu PRl-u (dokładnie z maja 1970r.) w okleinie orzechowej, nogi z drewna bukowego. Mebel po pełnej renowacji, wykończony w politurze szelakowej (nogi matowe w ciemno stalowym lakierze), okucia oryginalne.

  Więcej ...
SONY DSC

Konsolka w typie secesyjnym

Konsola w typie mebli secesyjnych z lat 20-tych XXw., drewno i okleina dąb, konstrukcja sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – przed renowacją.

  Więcej ...
image

Stolik Art Deco / SPRZEDANY

Stolik w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., okleina orzech, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, drewno wykończone politurą szelakową.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół z lat 20-tych XXw.

Stół z lat 20-tych XXw., rozsuwany – cztery dodatkowe wkłady ukryte pod głównym blatem, przy max rozłożeniu szczyty stołu podpierają dodatkowe nogi chowane do wnętrza. Drewno i okleina dąb, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, wykończony politurą szelakową, mechanizm rozsuwania w pełni sprawny, do odświeżenia główny blat.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół stylizowany

Stół wykonany współcześnie, z wykorzystaniem toczonych, masywnych, w całości dębowych nóg od stołu z pocz.XXw. blat drewno dębowe, pozostała konstrukcja stalowa. Stół nierozkładany.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół w stylu Secesji

Stół w stylu Secesji z początku lat 20-tych XXw., rozsuwany drewno i okleina dąb, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, drewno wykończone politurą szelakową , barwione bejcą w kolorze ciemny orzech (trzecie zdj. pokazuje stan stołu jeszcze przed renowacją).

  Więcej ...
SONY DSC

Stół stylizowany

Stół stylizowany w typie mebli eklektycznych, wykonany współcześnie, rozsuwany – jeden wkład łamany i chowany do środka, dwie szuflady (po jednej na każdym z krótszych boków). Drewno malowane (delikatnie przecierane) oraz woskowane. Brak śladów po drewnojadach.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół neorenesansowy

Stół z początku XXw. w typie mebli neorenesansowych, okleina i drewno dąb, orzech, konstrukcja sosna. nierozsuwany. Stół w oryginalnym stanie zachowania

  Więcej ...
SONY DSC

Stół eklektyczny

Stół w stylu eklektycznym z przełomu XIX/XXw., drewno i okleina dąb, konstrukcja sosna, rozkładany, cztery dodatkowe wkłady umieszczone pod blatem głównym Mebel w dobrym stanie zachowania – stabilny, mechanizm rozsuwania sprawny, komplet blatów – renowacja stołu przeprowadzana była parę lat temu, drewno wybarwione zostało na orzechowy kolor, do odświeżenia politura.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół w stylu Art Deco z lat 50-tych XXw.

Stół w stylu Art Deco z lat 50-tych XXw., okleina orzech, konstrukcja sosna, rozsuwany – jeden dodatkowy wkład chowany do środka Mebel po pełnej renowacji – drewno wykończone politurą szelakową.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół w stylu Art Deco z lat 30/40-tych XXw. / SPRZEDANY

Stół w stylu Art Deco z lat 30/40-tych XXw., rozsuwany jeden wkłady wykończony na czarno, okleina orzech, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji – drewno wykończone politurą szelakową, czarny wkład lakierem (trzecie i czwarte zdjęcie w katalogu przedstawia stół jeszcze przed renowacją).

  Więcej ...
SONY DSC

Lampa ze stolikiem w stylu Art Deco

Lampa ze stolikiem w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., okleina orzech, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji, drewno wykończone politurą szelakową (pierwsze zdj. pokazuje stolik jeszcze przed renowacją), elektryka sprawna (brak abażura), komplet szybek, bez śladów po drewnojadach.

  Więcej ...
SONY DSC

Etażerka stylizowana

Etażerka stylizowana, wykonana współcześnie, konstrukcja drewniana, malowana.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół w stylu Art Deco

Stół w stylu Art Deco z końca lat 30-tych XXw., okleina orzech, konstrukcja sosna, rozsuwany – jeden wkłada łamany i chowany do wnętrza stołu Stół przeszedł pełną renowacją parę lat temu – jest w pełni kompletny i stabilny, do ew odświeżenia politura.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół neorenesansowy

Stół neorenesansowy z pocz. XXw., drewno dąb. Oryginalny stan zachowania, kompletny, brak śladów po drewnojadach.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół Art Deco

Stół  Art Deco z lat 20/30-tych XXw., okleina orzech, konstrukcja sosna, rozsuwany z jednym wkładem Mebel w oryginalnym stanie – do renowacji

  Więcej ...
11041768_954878624530962_1190654676485833755_n

Stół w stylu Art Deco / SPRZEDANY

Stół z lat 30-tych XXw. (Polska), okleina orzech, konstrukcja sosna, rozsuwany (brak dodatkowych blatów). Możliwość dorobienia dwóch wkładów po ok 40 cm każdy. Max długość po rozsunięciu 165cm. Stół po renowacji stolarskiej – do wykończenia politura.

  Więcej ...
10924611_958114950873996_6633810477819620122_o

Konsola w typie Art Nouveau

Konsola w typie francuskiego Art Nouveau z lat powojennych, drewno mahoniowe wykończone farbami i woskiem (blat naturalny);

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564

Cała ekipa pracuje :)

Posted by Galeria Sztuki Stara Praga on 23 marca 2015