Stoły / Stoliki / Konsole

Stolik czechosłowacki z lat 60tych

Stolik kawowy czechosłowacki z lat 60tych . Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie orzechowej. Oryginalny stan zachowania.

  Więcej ...

Stolik kawowy czechosłowacki z lat 60tych

Stolik kawowy czechosłowacki z lat 60tych . Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie orzechowej Oryginalny stan zachowania.

  Więcej ...

Stolik kawowy produkcji czechosłowackiej z lat 60tych .

Stolik kawowy produkcji czechosłowackiej z lat 60tych . Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie orzechowej.

  Więcej ...

Stolik kawowy z lat 60tych produkcji Czechosłowackiej.

Stolik kawowy produkcji Czechosłowackiej z lat 60tych . Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie orzechowej.

  Więcej ...

Kwietnik Art Deco z lat 30tych XX wieku

Kwietnik Art Deco z lat 30tych XX wieku . Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie orzechowej . Mebel po pełnej renowacji wykończony politurą szelakową.

  Więcej ...

Stół w stylu Art Deco z lat 30tych XX wieku.

Stół w stylu Art Deco z lat 30-tych XX wieku, z funkcją rozsuwania i powiększenia o jeden dodatkowy blat (łamany i chowany do wnętrza) Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie orzechowej. Mebel po pełnej renowacji wykończony w politurze szelakowej.

  Więcej ...

Owalny secesyjny stolik z początku XX wieku.

Owalny secesyjny stolik z początku XX wieku wyprodukowany w Fabryce Mebli Giętych w Bondyrzu. Drewno bukowa barwione na czarno -politurowane.

  Więcej ...

Stół czechosłowacki z tak 50 tych XX wieku

Stół czechosłowacki z lat 50 tych XX wieku. Nogi z drewna bukowego , oskrzynia i blat w okleinie orzechowej. Oryginalny stan zachowania ( przed renowacją ). Sprawny i bardzo wygodny mechanizm rozkładania stołu.

  Więcej ...

Stół czechosłowacki z lat 50tych XX wieku

Stół czechosłowacki z lat 50 tych XX wieku. Nogi z drewna bukowego , oskrzynia i blat w okleinie orzechowej. Oryginalny stan zachowania ( przed renowacją ). Sprawny i bardzo wygodny mechanizm rozkładania stołu.

  Więcej ...

Stół czechosłowacki – lata 50te.

Stół czechosłowacki z lat 50 tych XX wieku. Nogi z drewna bukowego w okleinie orzechowej, podobnie oskrzynia i blat  . Oryginalny stan zachowania ( przed renowacją ). Bardzo wygodny i sprawny mechanizm rozkładania stołu.

  Więcej ...

Okrągły stół neostylowy z początku XX wieku

Okrągły stół neostylowy z początku XX wieku. Konstrukcja z buczyny, mahoniu, blat fornirowany wzorzystym mahoniem.

  Więcej ...

Stół dębowy eklektyczny

Stół neorenesansowy, dębowy na toczonych nogach, rozsuwany (dwa dodatkowe wkłady chowane we wnętrzu), z motywem szachownicy na blacie. Mebel z początku XXw., po renowacji. Wymiary: 114×83,5cm, wys.76,5cm, wkłady po 42cm każdy po rozsunięciu z jednym wkładem dł.156cm, z dwoma 198cm

  Więcej ...

Stolik kawowy z lat 60-tych XXw.

Stolik okolicznościowy na giętej podstawie z fabryki Radomsko (dawny Thonet). Konstrukcja drewno bukowe. Stolik przed renowacją, w dobrym stanie zachowania. Wymiary: wys.63cm, śr.blatu 66cm

  Więcej ...

Stół z okresu międzywojnia

Stół z okresu międzywojnia, rozkładany, blat układany z kostki dębowej (gr.5mm). Konstrukcja drewno dębowe (nogi i krzyżak) i sosnowe. Mebel przed renowacją, stabilny, kompletny, bez uszkodzeń. Dwa dodatkowe blat rozsuwania chowane do wnętrza stołu. Długość po rozłożeniu 205cm. Możliwość dorobienia szerszych blatów i powiększenia maksymalnego rozsunięcia do 220cm

  Więcej ...

Stolik secesyjny

Stolik w stylu secesyjnym, lata 20-te XXw., okleina mahoń. Mebel po pełnej renowacji, wykończony politurą szelakową (brak oryginalnego krzyżaka w dolnej części nóg). Wymiary: 71cm x 50cm, wys.77,5cm.

  Więcej ...

Etażerka stylizowana

Etażerka stylizowana, wykonana współcześnie, konstrukcja drewniana, malowana.

  Więcej ...

Stół neorenesansowy

Stół neorenesansowy z pocz. XXw., drewno dąb. Oryginalny stan zachowania, kompletny, brak śladów po drewnojadach.

  Więcej ...

Konsola w typie Art Nouveau

Konsola w typie francuskiego Art Nouveau z lat powojennych, drewno mahoniowe wykończone farbami i woskiem (blat naturalny);

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564