Meble malowane

SONY DSC

Nadstawka z okresu międzywojnia

Nadstawka kredensu z okresu międzywojennego, konstrukcja  jesion i sosna. Mebel po renowacji stolarskiej, drewno bielone, malowane i woskowane.

  Więcej ...
SONY DSC

Kredens wiejski z lat 50-tych XXw.

Kredens w typie mebli wiejskich z lat 50-tych XXw., dwuczęściowy (zdejmowana nadstawka), konstrukcja drewno dębowe. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, malowany – wykończony farbami i woskiem, blat bejcowany.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół stylizowany

Stół stylizowany w typie mebli eklektycznych, wykonany współcześnie, rozsuwany – jeden wkład łamany i chowany do środka, dwie szuflady (po jednej na każdym z krótszych boków). Drewno malowane (delikatnie przecierane) oraz woskowane. Brak śladów po drewnojadach.

  Więcej ...
SONY DSC

Biblioteczka w stylu Ludwik Filip z pocz. XXw.

Biblioteczka w stylu Ludwik Filip z pocz. XXw., jednodrzwiowa, z szufladą u dołu, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej – drewno malowane, przecierane i woskowane.

  Więcej ...
44_dsc03300

Skrzynia w stylu eklektycznym

Oryginalna skrzynia w stylu eklektycznym z końca XIXw. Mebel imitujący od frontu komodę, z uchylnym wiekiem, bardzo pojemna, z oryginalnym starym zamkiem (po konserwacji, nowy mosiężny klucz). Mebel po profesjonalne renowacji – kompletny, stabilny, be drewnojadów, drewno malowane i wykończone woskiem.  

  Więcej ...
SONY DSC

Szafa w stylu Ludwik Filip

Szafa w stylu Ludwik Filip z przełomu XIX/XXw., w całości wykonana z litego drewno dębowego. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej – wykończone szarym woskiem.

  Więcej ...
SONY DSC

Kredens w stylu Ludwik Filip z poł. XIXw. / SPRZEDANY

Kredens w stylu Ludwik Filip z połowy XIX wieku, bardzo oryginalny w swym projekcie. W całości wykonany w litym drewnie dębowym. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, bielony, woskowany.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564

Cała ekipa pracuje :)

Posted by Galeria Sztuki Stara Praga on 23 marca 2015