Krzesła / Fotele

19666387_1611899038821373_7067919137166589952_n

Fotel biurkowy

Fotel gabinetowy z drewna dębowego, lata międzywojenne. Stan zachowania dobry.

  Więcej ...
image

Fotel J.Halabala

Fotel proj.J.Halabala (Czechosłwacja) z lat 40/50-tych XX wieku. Drewno bukowe. Fotel po kompleksowej renowacji stolarskiej i tapicerskiej, drewno wykonczone politurą szelakową, tapicerka w całośći odtworzona wg dawnej technologi (pasy, sprężyny, odszywanie), tkanina nowa.  

  Więcej ...
image

Fotel bujany

Fotel bujany, wykonany współcześnie. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej wykończony farbą z delikatnym efektem przecierki. Tapicerka nowa.

  Więcej ...
image

Fotel Ludwik Filip / SPRZEDANY

Fotel salonowy w stylu Ludwika Filipa z poł. XIXw., drewno lity mahoń Mebel po pełnej renowacji stolarskiej i tapicerskiej – stabilny, kompletny, bez śladów po drewnojadach, tapicerka odtworzona wg dawnej technologii na sprężynach (materiał obiciowy nowy), drewno w politurze szelakowej.

  Więcej ...
image

Krzesła Halabala (4 sztuki) / SPRZEDANE

Komplet 4 szt. krzeseł wg projektu J.Halabala z lat 50-tych XXw., konstrukcja drewno bukowe, oparcie fornirowane orzechem. Krzesła w oryginalnym stanie zachowania – przed renowacją. Do krzeseł możliwość dokupienia rozsuwanego stołu Halabala (krzesła zaprezentowane ze stołem na ostatnim zdjęciu)

  Więcej ...
IMG_1433

Krzesła w stylu Ludwik Filip

Komplet krzeseł – 6 sztuk – w stylu Ludwik Filip z II połowy XIXw., drewno mahoniowe, konstrukcja sosna. Krzesła w dobrym stanie zachowania. Cena dotyczy kompletu.

  Więcej ...
image

Krzesło neostylowe

Krzesło z pocz.XXw., neostylowe, konstrukcja drewno brzoza, wybarwione na ciemny brąz i wykończone politurą szelakową. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej i tapicerskiej, siedzisko na sprężynach.

  Więcej ...
SONY DSC

Fotel gięty / SPRZEDANY

Fotelik z drewna jesionowego, wzór z lat 20-tych XXw., wykonanie współczesne. Tapicerka nowa, na sprężynach, drewno wykończone naturalnie politurą szelakową. Możliwość zrobienia dowolnej ilości sztuk z rożnych gatunków drewna.

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesło w stylu Art Deco

Krzesło w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., okleina orzech, konstrukcja sosna/brzoza. Mebel po pełnej renowacji – drewno wykończone politurą szelakową, tapicerka zrobiona nowa, pokryta niebieską naturalną wełną.

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesło w stylu Art Deco

Krzesło w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., konstrukcja drewno dębowe. Mebel po pełnej renowacji, drewno bielone, malowane i woskowane. Tapicerka nowa.

  Więcej ...
image

Fotel z lat 50/60-tych XXw.

Fotel z lat powojennych (Polska), konstrukcja drewno jesionowe. Mebel po pełnej renowacji tapicerskiej i stolarskiej, drewno wykończone politurą szelakową oraz lakierem w kolorze grafitowym (podłokietniki i końcówki nóg).

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesła w stylu Art Deco – 6 szt. / SPRZEDANE

Komplet 6 sztuk krzeseł w stylu Art Deco z lat 20-tych XXw., okleina i drewno orzech. Oryginalny stan zachowania – przed renowacją.

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesła w stylu secesyjnym – 6 szt.

Komplet krzeseł w stylu secesyjnym z początku XXw. – 6 sztuk, drewno dąb Krzesła w oryginalnym stanie zachowania, z wytłaczaną skórą na siedziskach i oparciach (motywy secesyjne)

  Więcej ...
SONY DSC

Para krzeseł w stylu Ludwik Filip

Para krzeseł w stylu Ludwik Filip z II poł. XIXw., okleina i drewno mahoń, konstrukcja sosna. Krzesła w oryginalnym, dobrym stanie zachowania.

  Więcej ...
SONY DSC

Para giętych foteli w typie Thonet

Para giętych foteli w typie Thonet z lat 20-tych XXw., konstrukcja drewno bukowe. Oryginalny stan zachowania – przed renowacją. Do kompletu z fotelami możliwość dokupienia ławki i 6 szt. krzeseł.

  Więcej ...
SONY DSC

Gięty fotel w stylu eklektycznym

Gięty fotel z pocz.XX wieku w stylu eklektycznym, konstrukcja drewno bukowe. Fotele w dobrym stanie zachowania.

  Więcej ...
SONY DSC

Para foteli neorokoko

Para foteli neorokoko z II połowy XIXw., konstrukcja lite drewno orzech. Meble w oryginalnym stanie zachowania – do renowacji. Do kompletu z fotelami możliwość dokupienia tapicerowanej ławeczki.

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesło kubełkowe z lat 60-tych XXw.

Krzesłko kubełkowe z lat 60-tych XXw. (Polska). Krzesło po pełnej renowacji tapicerskiej – pokryte naturalnym filcem, nogi współcześnie wykonane, inspirowane stylistyką Ch.&R. Eamsów

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesło Chippendale

Krzesło Chippendale z lat 20-tych XXw., drewno orzech. Krzesło po pełnej renowacji stolarskiej – stabilne, kompletne, bez drewnojadów, drewno wykończone politurą szelakową, do zrobienia tapicerka (usługa w cenie).

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesła w stylu Art Deco – 3 szt. (kopie)

Krzesła w stylu Art Deco – 3 szt., wykonane współcześnie na wzór oryginalnego egzemplarza z lat 30-tych XXw. (1:1), okleina orzech, konstrukcja sosna. Krzesła w całości wykończone politurą szelakową, siedziska na sprężynach pokryte welurową tkaniną (w kolorze bladego fioletu). Możliwośc dorobienia czwartego krzesła do kompletu (lub kilku sztuk).

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesła w stylu secesyjnym – 2 szt.

Para krzeseł z  stylu secesyjnym z lat 20-tych XXw., drewno brzoza (barwione na średni orzech). Krzesła po pełnej renowacji stolarskiej i tapicerskiej.

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesła w stylu Ludwik Filip – 4 szt.

Komplet krzeseł w stylu Ludwik Filip z poł. XIXw., drewno mahoń. Dobry stan zachowania – kompletne, bez drewnojadów, tapicerka na sprężynach (do wymiany).

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesła z lat 20/30-tych XXw. – komplet 4 szt.

Komplet czterech krzeseł z okresu międzywojennego, konstrukcja drewno dębowe. Krzesła po pełnej renowacji stolarskiej i tapicerskiej, stabilne, kompletne, bez drewnojadów, drewno barwione na brąz i wykończone politurą szelakową. Możliwość dokupienia pasującego do krzeseł rozkładanego, dębowego stołu.

  Więcej ...
SONY DSC

Krzesła w stylu Biedermeier

Krzesła w stylu Biedermeier z II poł.XIXw. – komplet 4 szt., konstrukcja drewno mahoń. Stan zachowania dobry. Do zrobienia od nowa tapicerka.  

  Więcej ...
SONY DSC

Para krzeseł z okresu międzywojennego

Para krzeseł z okresu międzywojennego   drewno dąb   Krzesła w oryginalnym stanie zachowania – do renowacji.

  Więcej ...
SONY DSC

Para foteli w stylu Art Deco z lat 40-tych XXw.

Para foteli w stylu Art Deco z lat 40-tych XXw.   proj.J.Halabala   drewno buk.   Oryginalny stan zachowania. Przed renowacją. 

  Więcej ...
SONY DSC

Fotel neorenesansowy z lat 20-tych XXw.

Fotel neorenesansowy z lat 20-tych XXw.   drewno dąb   Oryginalny stan zachowania – tapicerka wtórna.

  Więcej ...
SONY DSC

Fotel modernistyczny z lat 60-tych XXw.

Fotel modernistyczny z lat 60-tych XXw.   drewno bukowe   Mebel w oryginalnym stanie zachowania.

  Więcej ...
SONY DSC

Berżera w stylu Ludwik Filip z końca XIX wieku

Berżera w stylu Ludwik Filip z końca XIX wieku   drewno orzech   Mebel w dobrym stanie zachowania – przeszedł renowację kilka lat temu, do wymiany ew tapicerka i do odświeżenia politura.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564

Cała ekipa pracuje :)

Posted by Galeria Sztuki Stara Praga on 23 marca 2015