Kredensy / Bufety / Pomocniki

SONY DSC

Kredens wiejski z lat 50-tych XXw.

Kredens w typie mebli wiejskich z lat 50-tych XXw., dwuczęściowy (zdejmowana nadstawka), konstrukcja drewno dębowe. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, malowany – wykończony farbami i woskiem, blat bejcowany.

  Więcej ...
223_dsc05546

Bufet Art Deco z lat 30-tych XXw. z przeszkloną nadstawką

Bufet Art Deco z lat 30-tych XXw. z przeszkloną nadstawką (dwukondygnacyjny), oryginalnie zachowane gięte szyby.   Mebel w okleinie orzechowej (wnętrze w okleinie mahoniowej), konstrukcja sosna. Wymiary nadstawki: wys. 65cm, dł.160, gł. 36cm   Mebel w oryginalnym stanie zachowania – przed renowacją.

  Więcej ...
32_dsc03920

Pomocnik w stylu eklektycznym z końca XIXw./SPRZEDANE

Pomocnik w stylu eklektycznym z końca XIXw.   dwudrzwiowy, z parą szuflad i dodatkowym, wysuwanym blatem   Oryginalny stan zachowania – raczej do renowacji. uszkodzenia i zarysowania wynikające z wieku mebla, kompletny, stabilny.

  Więcej ...
SONY DSC

Kredens w stylu Ludwik Filip z poł. XIXw. / SPRZEDANY

Kredens w stylu Ludwik Filip z połowy XIX wieku, bardzo oryginalny w swym projekcie. W całości wykonany w litym drewnie dębowym. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, bielony, woskowany.

  Więcej ...
SONY DSC

Bufet w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw.

Bufet w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw.   trzydrzwiowy   okleina orzech (środki mahoń), konstrukcja sosna/brzoza.   Mebel w oryginalnym stanie zachowania – przed renowacją.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564

Cała ekipa pracuje :)

Posted by Galeria Sztuki Stara Praga on 23 marca 2015