Sofy / Kanapy / Lóżka

Kanapa Ludwik Filip z końca XIXw.

Kanapa w stylu Ludwik Filip z końca XIX wieku, konstrukcja drewno mahoniowe. Mebel przed renowacją, do ew klejenia/wzmocnienia stelaż i odtworzenia tapicerka (obecna jest wtórna). Drewno bez śladów po drewnojadach. Wymiary: szer.175cm, wys. 106cm, gł.po zewnętrznej 92cm, gł.siedziska 56cm

  Więcej ...

Kanapa eklektyczna

Kanapa eklektyczna z końca XIXw., drewno brzoza barwiona na średni orzech, całość wykończona politurą szelakową. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej i tapicerskiej.

  Więcej ...

Ławeczka w stylu Ludwik Filip

Ławeczka w stylu Ludwik Filip z przełomu XIX/XXw., obłóg mahoń, konstrukcja buk. Mebel w oryginalnym stanie zachowania, przed renowacją, tapicerka wtórna.

  Więcej ...

Kanapa eklektyczna

Kanapa eklektyczna z końca XIXw., drewno i okleina orzech, konstrukcja sosna. Oryginalny stan zachowania. Mebel kompletny, drewno zachowane w dobrym stanie, brak śladów po drewnojadach.

  Więcej ...

Kanapa Biedermeier

Oryginalna kanapa w stylu Biedermeier z I poł. XIXw., drewno i okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji, drewno wykończone politurą szelakową, nowa tkanina na siedzisku i oparciu.

  Więcej ...

Kanapa w stylu Ludwik Filip

Kanapa w stylu Ludwik Filip z II poł. XIXw., drewno orzech. Mebel w oryginalnym, dobrym stanie zachowania (przed renowacją).

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564