Sofy / Kanapy / Lóżka

img_1752

Łóżko małżeńskie w stylu Art Deco

Łóżko małżeńskie (podwójne) w stylu Art Deco z końca lat 30-tych XXw., okleina czeczota brzozowa, konstrukcja drewno brzozowe i sosnowe. Łóżko w całości kompletne, łącznie z wkładami sprężynowymi. Rama składa się z dwóch elementów zagłówka, dwóch elementów/płycin przy nogach, czterech boków oraz cokołu z nogami. Mebel w oryginalnym stanie zachowania, stabilny, kompletny, bez uszkodzeń forniru. […]

  Więcej ...
img_1738

Para łóżek w stylu eklektycznym

Para pojedynczych łóżek w stylu eklektycznym z końca XIXw. Okleina orzech, konstrukcja drewno brzozowe i orzechowe. Meble w oryginalnym stanie zachowania. W skład jednego łóżka wchodzi element zagłówka, element przy nogach i dwa boki. Rozmiar miejsca do spania – materaca: szer.95cm, dł.182cm Istnieje możliwość wydłużenia boków łóżek oraz połączenia ich w jedną całość, tak by […]

  Więcej ...
image

Szezlong w stylu Biedermeier / SPRZEDANY

Szezlong w stylu Biedermeier z poł. XIXw., okleina orzech, konstrukcja sosna. Mebel w b.dobrym stanie zachowania (po przeprowadzonej wcześniej renowacji), tapicerka na sprężynach pokryta nową tkaniną obiciową, drewno wykończone politurą szelakową.

  Więcej ...
image

Kanapa eklektyczna

Kanapa eklektyczna z końca XIXw., drewno brzoza barwiona na średni orzech, całość wykończona politurą szelakową. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej i tapicerskiej.

  Więcej ...
SONY DSC

Ławeczka w stylu Ludwik Filip

Ławeczka w stylu Ludwik Filip z przełomu XIX/XXw., obłóg mahoń, konstrukcja buk. Mebel w oryginalnym stanie zachowania, przed renowacją, tapicerka wtórna.

  Więcej ...
SONY DSC

Kanapa eklektyczna

Kanapa eklektyczna z końca XIXw., drewno i okleina orzech, konstrukcja sosna. Oryginalny stan zachowania. Mebel kompletny, drewno zachowane w dobrym stanie, brak śladów po drewnojadach.

  Więcej ...
146_dsc04325

Sofa w stylu Ludwik Filip

Sofa w stylu Ludwik Filip z II połowy XIXw., drewno orzech. Stan oryginalny stan zachowania – nieliczne uszkodzenia drewna, konstrukcja stabilna, tapicerka na sprężynach wtórna.

  Więcej ...
SONY DSC

Modernistyczna kanapa

Modernistyczna kanapa z lat 40/50-tych XXw., konstrukcja chromowane rurki i drewno brzozowe Mebel kompletny, tapicerka po gruntownej renowacji (przeprowadzona dwa lata temu).

  Więcej ...
SONY DSC

Kanapa w stylu Ludwik Filip

Kanapa w stylu Ludwik Filip  z II poł. XIXw., drewno orzech, konstrukcja sosna. Mebel w dobrym stanie zachowania – o wymiany tkanina obiciowa.

  Więcej ...
10845656_955837291101762_8865264809566404437_o

Kanapa Biedermeier

Oryginalna kanapa w stylu Biedermeier z I poł. XIXw., drewno i okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji, drewno wykończone politurą szelakową, nowa tkanina na siedzisku i oparciu.

  Więcej ...
SONY DSC

Kanapa w stylu Ludwik Filip / SPRZEDANA

Kanapa w stylu Ludwik Filip z II poł. XIXw., drewno orzech. Mebel w oryginalnym, dobrym stanie zachowania (przed renowacją).

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564

Cała ekipa pracuje :)

Posted by Galeria Sztuki Stara Praga on 23 marca 2015