Biurka / Sekretery

Biurko Chippendale

Biurko w stylu Chippendale z okresu międzywojennego, w okleinie i drewnie mahoniowym, wolnostojące. Stan zachowania dobry (mebel przechodził już kiedyś renowację).    

  Więcej ...

Biurko dębowe z nadstawką

Dębowe biurko z nadstawką polskiej produkcji z lat 50-tych XX wieku. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, wykończony w naturalnej politurze szelakowej. Stabilny, kompletny, bez uszkodzeń. Nadstawka zdejmowana. Posiada nowe okucia i szyldy, szybka w drzwiczkach nadstawki oryginalna

  Więcej ...

Biurko eklektyczne z końca XIXw.

Niewielkich rozmiarów biurko (stolik) eklektyczny z końca XIXw. (Skandynawia), drewno i okleina orzech (konstrukcja sosna). Biurko po pełnej renowacji stolarskiej, wykończone w naturalnej politurze szelakowej. Oryginalnie zachowane okucia i zamki (klucze dorobione na wzór) oraz wyściółka blatu (zielone tłoczone płótno – z uwagi na jego nierówną już fakturę – możliwość wymiany na nową zieloną skórę, […]

  Więcej ...

Sekretera Biedermeier

Sekretera w stylu Biedermeier z I poł. XIX wieku, okleinowana czeczotą brzozową na drewnie iglastym. Sekretera po pełnej renowacji, w całości wykończona politurą szelakową. Wnętrze tzw.piórnik malowane częściowo tuszem, uchylna klapa wykładana zielona skórą. W meblu ukrytych pięć schowków.

  Więcej ...

Biurko Art Deco

Biurko w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., wolnostojące – wykończone ze wszystkich czterech stron fornirem orzechowym. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, wykończony woskiem twardym olejnym, odpornym na codzienne użytkowanie

  Więcej ...

Biurko eklektyczne z nadstawką

Biurko eklektyczne z końca XIX wieku, okleina mahoń, konstrukcja sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (nadstawka zdejmowana) – przed renowacją.  

  Więcej ...

Biurko w stylu Biedermeier

Biurko w stylu Biedermeier z poł.XIX wieku, dwukondygnacyjne (zdejmowana nadstawka), okleina i drewno czereśnia, konstrukcja sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (przed renowacją).  

  Więcej ...

Biurko wolnostojące z okresu międzywojnia

Gabinetowe biurko z lat 20/30-tych XXw., wolnostojące, okleina dąb (blat), konstrukcja dąb, sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – do renowacji.

  Więcej ...

Sekretera w stylu Ludwik Filip

Sekretera w stylu Ludwik Filip z poł. XIXw., okleina mahoń piramida, drewno jesion (wkład środkowy), konstrukcja sosna. Meble po renowacji – kompletny, stabilny, bez drewnojadów, do ew odświeżenia politura.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564