Biurka / Sekretery

IMG_0107

Biurko Art Deco

Biurko w stylu Art Deco, lata 30/50-te XXw., okleina orzech, stan przed renowacją.

  Więcej ...
IMG_1407

Biurko eklektyczne z nadstawką

Biurko eklektyczne z końca XIX wieku, okleina mahoń, konstrukcja sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (nadstawka zdejmowana) – przed renowacją.  

  Więcej ...
image

Biurko w stylu Biedermeier

Biurko w stylu Biedermeier z poł.XIX wieku, dwukondygnacyjne (zdejmowana nadstawka), okleina i drewno czereśnia, konstrukcja sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (przed renowacją).  

  Więcej ...
image

Biurko eklektyczne / sprzedane

Biurko eklektyczne z II poł. XIX wieku, przyścienne, o konstrukcji z drewna sosnowego fornirowanego orzechem. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, w całości wykończone politurą szelakową, blat częściowo wyściełany, wysuwany.

  Więcej ...
SONY DSC

Stół z lat 30/40-tych XXw. / SPRZEDANY

Stół kuchenny z lat 30/40-tych XXw., nogi drewno dębowe, blat i oskrzynia drewno sosnowe. Mebel po pełnej renowacji, drewno bielone i woskowane. Stół może pełnić funkcję biureczka.

  Więcej ...
image

Biurko eklektyczne wolnostojące / SPRZEDANE

Biurko eklektyczne z końca XIXw., w okleinie i drewnie orzechowym (konstrukcja drewno sosnowe), wolnostojące, z czterema szufladami, blat częściowo wyściełany. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej, drewno wykończone w całości politurą szelakową. Od nowa zrobiony blat – wg oryginalnego wzoru – do wyklejenia wg wskazań klienta skórą lub suknem.

  Więcej ...
SONY DSC

Biurko wolnostojące z okresu międzywojnia

Gabinetowe biurko z lat 20/30-tych XXw., wolnostojące, okleina dąb (blat), konstrukcja dąb, sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – do renowacji.

  Więcej ...
SONY DSC

Sekretera w stylu Ludwik Filip

Sekretera w stylu Ludwik Filip z poł. XIXw., okleina mahoń piramida, drewno jesion (wkład środkowy), konstrukcja sosna. Meble po renowacji – kompletny, stabilny, bez drewnojadów, do ew odświeżenia politura.

  Więcej ...
SONY DSC

Biurko Art Deco lata 30-te XXw. (Polska) / SPRZEDANE

Biurko wolnostojące w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw. (Polska), okleina orzech, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji – w całości wykończony politurą szelakową. Pierwsze zdjęcia pokazują mebel w oryginalnym stanie zachowania – jeszcze przed przeprowadzoną w naszej Pracowni kompleksową renowacją.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564

Cała ekipa pracuje :)

Posted by Galeria Sztuki Stara Praga on 23 marca 2015